کفش های اکو در مقابل کفش های هاتر

کدام یک بهترند؟

چه تفاوتی بین کفش های اکو و هاتر وجود دارد؟

دو تا از برندهای خیلی معروف کفش راحتی، برند اکو Ecco و برند هاتر Hotter، که عملکرد هر دو مترادف است با راحتی و کیفیت. مدل های مشهور و پر فروش این دو برند برای سال های متمادی آنقدر شبیه یکدیگر بودند که به نظر می آمد یک کپی سازی در جریان است و طراحان کفش در شرکت اکو مدعی هستند که یک سرقت در طراحی و ایده در کار بوده است.

ما برای سال های زیادی از این دو مارک کفش استفاده کرده ایم و به یک تفاوت واضح و آشکاری بین این دو برند تجاری که اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند، رسیده ایم.

ما در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چه چیزی باعث میشود که این دو برند عالی به نظر برسند و کدام یک برای شما بهتر می باشند.

کفش های اکو

کفش اکو اصل دانمارک

کفش های ECCO، یک برند دانمارکی است که در سراسر جهان تولید می شود و کفش های راحتی این برند به دلیل ساخته شدن از مواد درجه یک و فن آوری های جدید و بروز کفش، مشهور هستند. این برند از مبتکرترین، نوآور ترین و خلاق ترین شرکت ها در حوزه تکنولوژی و استفاده از آن می باشد که کفش های اکو عملکرد بالایی را در وظیفه محافظت از پاهای شما نشان می دهند.

سال ها است اکه این برند در طراحی کفش های تفریحی Leisure Shoes و خارج از شهر Outdoor Shoes پیشرو بوده است و با استفاده از تکنولوژی گورتکس Gore-Tex برای مدت های طولانی، کفش های همه کاره این شرکت گزینه اول انتخاب ما بوده است.

به نظر و ایده ما این نشان دهنده یک تفاوت اساسی ما بین این دو برند است. شرکت اکو یک طراحی جسورانه را با استفاده از آخرین تکنولوژی ها ایجاد می کند که در راحتی بدون رقیب و شکست ناپذیر است، اگر چه گاهی می تواند برای چشمان ما چالش برانگیز باشند. از طرف دیگر هاتر Hotter ، آن را بی خطر بازی می کند، معمولاً با کپی بهترین ایده ها از مارک های دیگر (به ویژه Ecco) و تولید محصول با کیفیت بالا و قیمت پایین تر ، کار بزرگی انجام می دهد.

آیا کفش اکو برای پاهای شما مناسب است؟

کفش های اکو بر روی واحدهای کفی پلی اورتان با تزریق مستقیم ساخته می شوند. این روش با اختلاف بهترین روش ساخت زیره به حساب می آید و کمپانی اکو، یکی از مخترعان این نوع فرآیند ساخت محسوب می شود. ویژگی های کفی PU با تزریق مستقیم عبارتند از: سبک بودن، انعطاف پذیر بودن، پوشش سخت، جاذب ضربه بودن و ماندگاری طولانی مدت است. این المان ها، کفش آن ها را بسیار راحت کرده و از پای شما محافظت می کنند.

مارک دیگری که کفش هایی با زیره PU تولید می کند برند لگرو Legero است کفش های تمرین و چکمه های فوق العاده ای،  با راحتی عالی می سازد. یکی از برند های منحصر به فرد ما آی ماک IMAC می باشد که کفش های چرمی فوق العاده ای با روکش های بالشتک دار و زیره های های محافظت شده پلی اورتان PU می سازد.

آیا کفش های اکو بیشتر عمر می کنند؟

فرآیند و مواد مورد استفاده در ساخت اکثر کفش های اکو Ecco به این معنی است که آنها از نظر طول عمر با فاصله نسبت به بسیاری از مارک های دیگر، برتری دارند. همانند همه اجناس با کیفیت بالا ، هرچه مراقبت بیشتری از چیزی داشته باشید ، دوام بیشتری خواهد داشت ، اما اگر آنها را با در نظر گرفتن سایش سخت تهیه کنید، کمک بیشتری می کند.

یکی از دلایل اصلی معتبر بودن ماندگاری بالای کفش های این برند، تاکید در استفاده از زیره های تزریق مستقیم پلی اورتان است. این نوع فرآیند جزء بخش های اصلی هزینه بر ساخت کفش است اما ایجاد یک پیوند مستحکم بین رویه و زیره مه در مقابل ساییدگی مقاومت بالایی دارد مهم است. نکته هوشمندانه این نوع فرآیند ساخت این است که که آن را بخوبی پوشش می دهد بدون اینکه تاثیری در راحتی آن داشته باشد و در نهایت می توان آن را مانند یک بلوک بتنی سخت و محکم دانست. روش های تزریقی نیز سبک، نرم و فوق العاده انعطاف پذیر هستند.

شرکت اکو Ecco، در تجارت به دلیل مالکیت همه چیز از مزرعه تا کارخانه، به مدیریت کامل زنجیره تأمین محصول شناخته می شود. آنها چرم های مورد نیاز را خودشان تولید و می سازند که اغلب در کفش های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند اما همچنین به عنوان یک تامین کننده برای تولید کنندگان و طراحان رده بالای کیف دستی نیز عمل می کنند که نشان دهنده کیفیت بالای چرم تولیدی و ساخته شده توسط آن ها است. چرم یک ماده فوق العاده است و با مراقبت مناسب، امروزه یکی از مقاوم ترین مواد رویه موجود در کفش است.      

این امر برای اکو Ecco به عنوان یک مارک تجاری به یک اهداف اصلی بازاریابی تبدیل شده است و به درستی با توجه به برخی از محصولات چرمی زیبایی که آنها ایجاد می کنند ، این امر به درستی انجام شده است. با این حال، ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آید که یک چرم باکیفیت کفش شما را بهتر و یا خیلی با دوام تر از دیگر برند ها می کند؟ پاسخ این است که مطمئناً کمک می کند. در نهایت برای مدت طولانی چرم با کیفیت بالاتر عالی به نظر می رسد.  تمام فرآیند هایی که در هنگام تولید و ساخت چرم مشارکت دارند بر کیفیت آن موثرند با رنگ های عمیق تر، چرم های قوی تر (نه الزاما ضخیم تر) که احتمال پاره گی کمتری دارند تا در قسمت رویه کفش ماندگاری بیشتری داشته باشند و مراقبت از آن ها راحت تر باشد (پوشاندن خراش ها).

آیا کفش اکو طبی است؟

برای راحتی، مراقبت و سبک و استایل مخصوص خود معروف هستند پس جای تعجب نیست که کفش های اکو توسط دکتر ها توصیه می گردد. محافظت و ساپورت بسیار خوب از پاشنه پا و پشت پا به همراه مواد و طراحی ابتکاری، کفش های آن ها را به یک مدعی قوی تبدیل کرده است که اغلب ما یکی از آنها را به مشتریان خود در فروشگاه توصیه می کنیم. ساپورتی که به طور مناسب قرار گرفته، پای شما را ترغیب می کند که در تراز طبیعی و مناسب قرار بگیرد. این در حالیست که کفی های متحرک در صورت نیاز فضای کافی را برای آرتروز ها تامین می کند. مهم ترین چیز این است که یک سبک و استایل و یک سایز که به خوبی هم شکل پای شما باشد را پیدا کنید. حتی بهترین کفش های طراحی شده با بهترین مواد، اگر سایز درست پای شما نباشند می تواند نا امید کننده باشند.

کفش های هاتر

هاتر Hotter یک برند و تولید کننده انگلیسی است که بیشتر به دلیل ایجاد نسخه های با کیفیت بالا از سبک های شناخته شده و مورد علاقه بسیاری است. کفش های آنها گاهی در اتصالات با عرض بیشتر ساخته می شوند و راحتی فوق العاده ای را ارائه می دهند. بسیاری از مشتریان ما وقتی به دنبال یک کفش راحتی با کیفیت بالا می گردند، به هاتر Hotter دست پیدا می کنند و ویژگی های این مارک اغلب در هنگام خرید، پیشنهاد ما برای بهترین کفش برای انحراف استخوان انگشتان پا ظاهر می شود.

آیا کفش های هاتر ساخت انگلستان هستند؟

شرکت هاتر Hotter کفش های خود را در پادشاهی انگلستان تولید می کند و کارخانه آنها در لنکاشایر Lancashire مستقر است. آنها کفش خود را از طراحی تا کفش تولید می کنند و سالانه 1.8 میلیون جفت می سازند. به نظر ما بسیاری از مونتاژ اولیه اجزا ، از جمله تولید چرم در خارج از کشور انجام شده است همان طور که این یک امر معمول در صنعت انگلستان می باشد. این به این معنی است که پادشاهی انگلستان مراحل نهایی را انجام می دهد که تا حدودی بصورت اتوماسیون می باشد. از نظر حمایت از تولید انگلستان، خرید از این برند، شروع بسیار مفیدی است، اما ما فکر می کنیم ارزش آن را دارد که این نکته را اضافه کنیم که "ساخته شده در انگلستان" شاید به طور کامل آنچه شما انتظار دارید نیست.

آیا کفش های هاتر راحت هستند؟

هاتتر از یک ساختار تزریقی استفاده می کند که از نظر راحتی و دوام کلی یکی از بهترین هاست. محدوده آنها طوری طراحی شده است که پاهای شما را در حداکثر راحتی نگه می دارد، نباید تعجب کرد که هاتر از بسیاری از فناوری های ساخت مشابه برند اکو Ecco برای حمایت و مراقبت های مورد نیاز از پاهای شما، استفاده می کند. آنها طرح های خود را بر اساس فیت بودن ، پرش دادن و منعطف بودن تنظیم می کنند - به طوری که همه کفش های آنها کیپ بودن راحت ، پرش پاسخگو و انعطاف آنی را ارائه می دهند.

آیا تمامی کفش های آنها چرمی هستند؟

همه کفش های هاتر از چرم ساخته می شوند ، اگرچه برخلاف شرکت اکو، چرم را تولید نمی کنند و کنترل و نظارتی به زنجیره تامین آن ندارند. چه از جنس چرم صاف، چه از جیر نرم یا نوبوک مخملی باشد، هاتر از مواد با کیفیت بالا برای اطمینان از راحتی و دوام بالا، استفاده می کند. رویه های کفش هم از چرم ساخته شده اند یا از مواد با کیفیت بالای دست ساز میکرو فایبر. هاتر کفی های کفش را نیز با چرم یا میکرو فایبر می پوشاند، بنابراین می توانید از راحتی زیر پای خود نیز مطمئن باشید. به طور معمول یک کفش کاملاً چرمی بهترین ترکیب برای راحتی است، هرچند که مصارف ورزشی و سبک های بیرون از شهر، نیاز به چفت بودن بیشتر و سایر جایگزین های دست ساز، برای بهترین عملکرد را دارد.

بهترین جایگزین کفش های اکو Ecco

از سالها به عنوان یک خرده فروش مستقل، Begg Shoes بهترین مارک های موجود در بازار را معرفی، امتحان و آزمایش کرده است. ما اکیداً توصیه می کنیم که کفش های برند لگرو Legero  را بدلیل تکنولوژی برتر، راحتی و استایلی که می توانید هر روز با خوشحالی بپوشید امتحان کنید. ما به این نکته پی بردیم که از نظر مد روز و راحتی مناسب، برند لگرو Legero در حال حاضر بهترین در این تجارت است و به همین دلیل Begg Shoes بزرگترین طیف مستقلی از محصولات لگرو Legero را در انگلستان ارائه می دهد.

برند دیگری که ما به شدت توصیه می کنیم آی مک IMAC است که طیف وسیعی از کفش های راحتی مد ایتالیایی را ارائه می دهد، با ارزش بی نظیر در مقابل وجه پرداختی. طرفداران برند هاتر Hotter اغلب با ویژگی های مد ایتالیایی و ارزش بالا در مقابل وجه پرداختی که آی مک ارائه می دهد جذب این برند می شوند. در حال حاضر Begg Shoes دارای بزرگترین موجودی از طیف محصولات آی مک IMAC شامل تعداد زیادی از سبک ها و رنگ های منحصر به فرد است.

برای سفارش و خرید کفش اکو اورجینال از مدل های فروشگاه ما دیدن کنید

سبک و استایل شما کدام است؟

اکو در مقابل هاتر: کفش های ورزشی

در اینجا ما میتوانیم ببینیم که کفش های اکو و هاتر از نظر طراحی چقدر به همدیگر شبیه هستند و به همین دلیل است که اغلب با یکدیگر گرفته می شوند. کفش ورزشی اکو مدل سافت 7 زیپ دار دارای رویه چرمی زیبایی است که منعطف است و زیره حمایتی آن باعث ایجاد حس شادمانی در پای شما می شود. کفش ورزشی هاتر مدل Chase دارای رویه متالیک براق است که یک طرح برگ زیبا دارد، ما فکر می کنیم ست آنها با یک دامن متوسط و یک تی شرت سفید بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

اکو در مقابل هاتر: کفش های پیاده روی خارج از شهر

تست و مشخصات کفش اکو دانمارک

این دو کفش پیاده روی نمونه های خوبی از این هستند که چگونه اکو Ecco و هاترHotter سبک شخصی خود را اضافه کرده اند، در حالی که هر دو از فناوری فوق العاده ضد آب و تنفس پذیر GORE-TEX استفاده می کنند. کفش های پیاده روی اکو Xped 3 GTX دارای رویه بالایی محکم، زیره میانی پلی اورتان با پوشش سخت و زیره لاستیکی چسبنده ای می باشد. از دیدگاه فنی یک کفش پیاده روی، بدون شک این یک محصول برتر است با آج، چسبندگی و تکنولوژی زیره آن. همه این ها بهایی دارد، قیمت بالاتر...!

کفش پیاده روی هاتر Mist GTX  نمایانگر یک ساده گی و شبه زنانه است، ترکیب چرم صاف و نوبوک دوست داشتنی است. همچنین دارای غشای Gore-Tex است که طوری طراحی شده است که پاهای شما را 100٪ خشک نگه می دارد. زیره پی یو با پوشش سخت، سبک و انعطاف پذیر است. ویژگی های کلیدی که در اینجا ممکن است همه آن چیزی باشد که شما برای یک کفش پیاده روی همراه سگ فوق العاده و قابل اعتماد نیاز دارید و با قیمت بسیار جذاب تری نیز عرضه می شود.

اکو در مقابل هاتر: کفش های راحتی

کفش اکو اورجینال

این سبک ها نشان دهنده پیشنهاد اصلی و اساسی هر برند است و احتمالاً نشان دهنده میدان نبرد نمایندگان آن ها می باشد، بدون شک برخی از کپی در حال انجام است. اگر به دنبال چیزی هستید که نیاز شما به یک پوشش معمولی را برطرف کند، هر کدام از این دو گزینه خوب است. این کفش ها با ارائه راحتی، سبک کژوال و کیفیت عالی، مطمئنا از پاهای شما پشتیبانی و آنها را تسکین می دهند. کفش های اکو سافت 2 سفید یک سبک واقعاً امتحان و تست شده است ، به طوری که ما رنگ های بیشتری را برای مشتریان وفادار خود دریافت می کنیم! کفش های توری خاکستری هاتر دارای روکش چرمی انعطاف پذیر هستند که قابلیت تنفس و انعطاف پذیری نیز دارند.

اکو در مقابل هاتر: کفش های بدون بند

کفش اکو ecco اورجینال زنانه و مردانه

راحت ، معمولی و به روز، یک جفت رویه روی کفش برای انجام کارهای با استایل مناسب است. ما فکر می کنیم که کفش بدون بند اکو سافت 7 صورتی لیزری با یک لباس تابستانی زیبا به نظر می رسد و زیره های ساخته شده از PU سبک وزن و منعطف هستند. درخشش نرم متالیک یک ارزش افزوده متمایز از کفش های با قیمت بالاتر است و تولید پیچیده تری را شامل می شوند. ساخته شده با استفاده از تکنولوژی برش لیزری ، برای جزئیات و کیفیت برتر.

کفش هاتر مدل Daisy E Fit دارای یک رویه با سوراخ های فوق العاده زیبا است که به افزایش گردش هوا کمک می کند و گلویی پر شده در مقابل پای شما حس شگفت انگیزی دارد. این نشان دهنده فرآیند ارزان تر از نظر ساخت است، اما به هیچ وجه این محصول را از نظر راحتی بالقوه پایین نمی آورد. ما توصیه می کنیم که بهتر است هر دو را امتحان کنید و ببینید کدام مناسب شما است.